Logo knf 3bfdf6af59f99be054f73a98975072c85da3fffc09285bf1f9155682e735a0e1

UFK - Polisolokaty

Naszym celem jest walka o prawa konsumentów, którzy poprzez nieuczciwe praktyki i niedozwolone klauzule nie mają możliwości zerwania umowy z ubezpieczycielem. Posiadamy 96%!


Asystenci PrawniEwa Świątek


Opinie:


Z przyjemnością będę polecać Kancelarię KNF Team

Szanowni Państwo,

Uprzejmie dziękuję za profesjonalną i rzetelną obsługę w sprawie odzyskania środków z polisy ubezpieczeniowej.

Z przyjemnością będę polecać Kancelarię KNF Team zainteresowanym osobom.

Życzę wielu sukcesów zawodowych i zadowolonych klientów.


Z poważaniem,

Agata K.


Opinia zadowolonego klienta

Uprzejmie dziękuję za załatwienie ważnej sprawy dotyczącej zwrotu należności od nieuczciwej firmy.
Uważam, że Wasza Firma wykazała się jako bardzo rzetelna i kompetentna.
Z przyjemnością polecam Wasze usługi potrzebującym.
Uprzejmie dziękuję za załatwienie ważnej sprawy dotyczącej zwrotu należności od nieuczciwej firmy.
Uważam, że Wasza Firma wykazała się jako bardzo rzetelna i kompetentna.
Z przyjemnością polecam Wasze usługi potrzebującym.

Wojciech Duda


Z dużym niedowierzaniem w sukces podjęłam współpracą w firmą KNF Team.

Jednak po przeprowadzonych rozmowach telefonicznych oraz komunikacji mailowej ( w której opisana była dokładnie metodologia działania firmy i możliwe sposoby współpracy) uspokoiłam się i zdecydowałam o podjęciu tej współpracy.

Po otrzymanych informacjach wiedziałam jakie są możliwości rozwiązania sprawy. Nie spodziewałam się, że sprawa zakończy się tak szybko.

Jedno o co prosiłam w trakcie trwania współpracy, to przesyłanie co jakiś czas statusu sprawy.

Jestem zadowolona ze współpracy

pozdrawiam

Magdalena F.


Wygrana ze Skandią

Wygrana kwota:
1 902,4 zł

Bardzo dziękuję za wszelka pomoc w przeprowadzeniu i sfinalizowaniu mojej sprawy. Stało się to szybko, sprawnie. Bardzo doceniam profesjonalizm. Poleciłabym Państwa usługi innym osobom, potrzebującym kontaktu z kompetentnymi i życzliwymi osobami.
Pozdrawiam

Bernadetta W.


"[...] możliwości odzyskania zgromadzonych pieniędzy."

Bardzo dziekuję za pozytywne załatwienie sprawy. Mimo, iż trwało to 2 lata, dzięki sprawnie działajacej kancelarii prawnej uzyskano dla mnie efekt korzystny. Świadczy to o dobrym dokonaniu analizy sprawy i oceny możliwości odzyskania zgromadzonych pieniędzy. Wyrażam wielką wdzięczność i życzę na przyszłość wielu sukcesów.

ks. Jan B.

Siedlce


"[...] wiarygodna w swoich działaniach na rzecz klienta"

Państwa kancelaria prowadziła moją sprawę dotyczącą umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym
Generali Życie Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie, potwierdzoną polisą. Sprawa dotyczyła zwrotu pobranej opłaty za wykup tejże polisy, która zakończyła się pomyślnie. Wszystkie działania podjęte przez kancelarię odznaczały się dużym profesjonalizmem. Na bieżąco byłam informowana o kolejnych etapach prowadzonej sprawy. Na wszystkie moje zapytania telefoniczne i pocztą elektroniczną otrzymywałam szybką odpowiedź. Jeśli niektóre działania i określenia prawnicze nie były dla mnie w całości zrozumiałe, uzyskiwałam klarowne wyjaśnienia. Pracownicy kancelarii przeprowadzali rozmowy zawsze w uprzejmy i kulturalny sposób, nie zbywając mnie - klienta. Państwa kancelarię będę polecać moim znajomym, gdyż jest ona wiarygodna w swoich działaniach na rzecz klienta.

Barbara S.


"[...] elastyczność od pierwszych momentów naszej współpracy [...]"

Pani Żaneto

Na Pani ręce składam podziękowania dla wszystkich osób pomagających w mojej sprawie. Dziękuję za elastyczność od pierwszych momentów naszej współpracy, cierpliwość podczas całego procesu, przejrzystość działania i rzetelność przy zakończeniu i rozliczeniu. Na pewno będę polecać Wasze usługi osobom z podobnymi sprawami, jak moje byłe problemy z instytucjami finansowymi. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale jeśli podobna sytuacja spotka mnie kiedyś w życiu raz jeszcze, na pewno będziecie pierwszymi drzwiami, do których zapukam o pomoc.

Łukasz K.


Wygrana z AXA

Wygrana kwota:
5 663,05 zł

Nie liczyłam na pozytywnie zakończoną dla mnie i dla Państwa sprawę, jednak miło dziś się zaskoczyłam.

Sprawa miała być zakończona w okolicach jesieni tego roku - okazało się że wszystko poszło sprawniej i szybciej. Bez oczekiwania na termin rozprawy, bez stresu, nerwów, oczekiwania na wydanie wyroku przez Sąd..
Bez ogólnego BEZ...

Wiec (a nie zaczyna się zdania od WIEC
..) SERDECZNIE DZIĘKUJE za zwrot należności.

Dziękuję Pani Marzenie za dobre słowo, pomoc, wyrozumiałość.

Z całą pewnością KANCELARIĘ, POLECAM każdemu kto potrzebuje "nieoczekiwanej" pomocy

A. Warwas


Pomoc w odzyskaniu niesłusznie naliczonej opłaty likwidacyjnej

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za pomoc w odzyskaniu niesłusznie naliczonej opłaty likwidacyjnej (produkt AXA Systematicus). Miło mi potwierdzić, że obsługa Państwa firmy jest na bardzo wysokim poziomie, a kontakt z pracownikami bez zarzutu.
Na pewno będę polecać Państwa usługi.
Z poważaniem

Wioletta Jaworska


Wygrana kwota:
3 000,0 zł

Założyłem sobie 2007 roku polisolokatę w AXA. W 2016 r. postanowiłem ją zamknąć, ale niestety ze stratą o opłaty likwidacyjne. Firma KNF Team pomogła mi te pieniądze odzyskać. Po 7 miesiącach od powierzenia mojej sprawy firmie miałem na koncie prawie 3000 zł. Bardzo mi się wtedy przydały. Warto walczyć o swoje pieniądze, a prowadzenie sprawy powierzyć profesjonalistom. Tu takich znajdziecie.

Zadowolony Przemek


Profesjonaliści w swojej dziedzinie

Bardzo dziękuję całemu zespołowi KNF TEAM za pomoc w odzyskaniu pieniędzy z polisy na życie. Proces odzyskania moich pieniędzy był przeprowadzony bardzo sprawnie i praktycznie bez zbędnego angażowaniem mnie, jedynie przy ważnych decyzjach, zaoszczędzając czas. Na bieżąco informowali mnie o aktualnym stanie przebiegu sprawy – kontakt oceniam na bardzo dobry. Dzięki odzyskanym pieniądzom mogłem dokończyć remont i urządzanie mieszkania. KNF TEAM to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Polecam.

Kamil Frączek, d***i@interia.pl


Wygrałem z Generali

Wygrana kwota:
5 000,0 zł

KNF TEAM polecił mi mój dobry znajomy. Potrzebowałem odzyskać pieniądze od Generali i z pomocą przyszedł mi KNF TEAM. Firma bardzo rzetelna i godna polecenia. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy, ponieważ firma zajęła się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. A ja w zasadzie tylko czekałem na obrót sprawy. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie. Raz jeszcze dziękuję KNF TEAM za pomoc i z czystym sumieniem polecam tą firmę wszystkim potrzebującym pomocy.

Marcin, m***1@wp.pl

Raba Wyżna (woj. małopolskie)


Godna polecenia firma

Miła obsługa. Jestem zadowolona z usługi. Godna polecenia firma, której usługi już poleciłam znajomym.
Pozdrawiam

Anna, f***e@wp.pl

Kamyk


Wygrana z Generali

KNF TEAM to zespół konkretnych i pomocnych ludzi. Nie wierzyłam, że w mojej sprawie da się coś zrobić, a jednak dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu odzyskałam pieniądze z Generali. Jestem zadowolona i polecę każdemu, kto ma problem natury prawnej.

Aneta Malanowska, a***1@vp.pl

Kalisz


Korzystny finał!

Usługi świadczone przez Państwa Firmę są realizowane fachowo i sprawnie. Dziękuję KNF TEAM za doprowadzenie sprawy do korzystnego dla mnie finału.
Firma godna polecenia.
Z Poważaniem,

Karol Rosiński, k***i@o2.pl


Dobry wybór!

Wybór KNiF TEAM to dobry wybór.
Przed podpisaniem umowy bezpłatnie przeanalizowano moją polisolokatę, przedstawiono korzyści oraz ewentualne ryzyko. Dzięki temu w pełni świadomie mogłem podjąć decyzję o współpracy i się nie zawiodłem. Powierzone zadania były realizowane terminowo, profesjonalnie, z pełną odpowiedzialnością i starannością.
Nie ma czego się bać, KNiF TEAM poprzez swoje doświadczenie pokazuje, że Prawo rzeczywiście jest dla ludzi.

Janusz Hadrian

Wieluń


Udana współpraca!

Firma KNF Team zaproponowała mi swoją pomoc i zachęciła mnie do rozpoczęcia współpracy głównie dzięki braku kosztów początkowych. Przez cały okres trwania współpracy firma sprawnie kontaktowała się droga e-mail w celu poinformowania mnie na temat statusu mojej sprawy. Po zakończonej sprawie otrzymałem wynagrodzenie prosto na konto. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę osobą, które również chciałyby odzyskać swoje pieniądze.

Szymon Kostro, k***5@gmail.com


List referencyjny

Z prawdziwą przyjemnością pragnę udzielić referencji Panu Tomaszowi Barszczewskiemu i całemu zespołowi KNF Team.
Serdecznie polecam Pana Tomasza Barszczewskiego i firmę KNF Team jako partnera godnego zaufania, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.
Liczymy na dalszą współpracę życzymy dalszych sukcesów,
Z poważaniem

Mikołaj Kijewski, MK Evolution


Wygrana z polisy

Po zakończeniu postępowania prawniczego w sprawie polis przez Waszą kancelarię pragnę podziękować za tak sprawne działanie. Otrzymałem pełną informację w czasie postępowania oraz usatysfakcjonowane zakończenie.
Z Poważaniem,

Wiesław Stefaniak


Wygrana ze SKANDIĄ

Wygrana kwota:
12 400,0 zł

KNF Team jest bardzo solidną firmą, doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie finału. W wyniku ich działań odzyskałem ze SKANDI 12 400 zł. Jestem bardzo zadowolony z działania tej firmy i szczerze polecam jej starania, gdyż przynoszą efekty.

Józef Rodak


Wygrana polisa

Firma naprawdę godna polecenia. Załatwiają wszelkie formalności za klienta i przedstawiają wszystko zrozumiałym językiem dla przeciętnego Kowalskiego. Dzięki wygranej polisie mogliśmy wyremontować mieszkanie i przygotować się na narodziny pierwszego dziecka. Szczerze polecam tą firmę.

Beata Dąbrowska

Wieluń


Polisa Compensa

Wygrana kwota:
18 465,0 zł

Dziękuję firmie KNiF TEAM za pomoc w uzyskanie kwoty ponad 18000 z Polisy Compensa. Zerwałam polisę i Compensa zabrała mi ponad 18 tys. zł jako koszty likwidacyjne . Szukałam pomocy ale niestety, wcześniejsza firma która się tym zajęła przez rok nic nie zrobiła natomiast KNiF TEAM skutecznie poprowadził sprawę do końca, z czego bardzo się ucieszyłam. Jeszcze raz Dziekuję .

Polecam każdemu Tę Firmę .

Anna

Gorlice


Logo knf 3bfdf6af59f99be054f73a98975072c85da3fffc09285bf1f9155682e735a0e1
Logo knf 3bfdf6af59f99be054f73a98975072c85da3fffc09285bf1f9155682e735a0e1

Zapisz się, aby otrzymywać od nas najnowsze informacje:
Polityka prywatności

Wspierają nas:

Bezprawie Bankowe Sklep z Prawem MK Evolution AnulujPolise
Zadzwoń do nas z problemem prawnym.
Na pewno pomożemy!
+48 733 778 096